Maderoterapie těla

Maderoterapie, léčba dřevem (The Wood Therapy) je masážní technika využívající speciálně navržené dřevěné válečky různých tvarů, která je vyhlášená svou vysokou účinností z hlediska detoxikace lymfy, při redukci tuku v problémových partiích, redukcí celulitidy a při zpevňování pokožky a formování postavy.

Rozproudění a detoxikace lymfy pomáhá s řešením i jiných nemocí a neduhů, neboť se z těla vyplaví toxické látky, posílí se imunitní systém a nastartuje se samoléčebná schopnost těla. Například lymfatický systém jde ruku v ruce s krevním systémem. Když pomůžeme lymfatickému systému, pomůžeme tím i cévnímu a žilnímu systému. Řešíme tím například problém s křečovými žilami a metličkami, s migrénami, se zakyselením a celkovou únavou organismu. 

Celulitida není jen estetický problém, je to nemoc. Celulitida nám ukazuje, že se v těle hromadí škodlivé látky, ukazuje na velmi pomalou činnost lymfatického systému, trávicího systému a celkové zpomalení metabolismu. Pokud je celulitida v pokročilém stádiu (stadiu 3) může způsobovat mnoho zdravotních obtíží, velkou citlivost až bolestivost na dotek v postižené tkáni a tvorbu modřin i při lehkém tlaku.

Masáží se aktivuje mikrocirkulace a prokrvení masírovaných míst a eliminuje se zadržování vody v těle. Tělo začne pouštět nashromážděnou přebytečnou vodu, a tím se mohou začít i uvolňovat tuky. Je to neinvazivní, účinná a bezbolestná metoda, která respektuje jemnost lymfatických cév a nenarušuje je. Před samotnou masáží ještě aktivuji lymfatické uzliny, což je velmi důležité, aby zjednodušeně řečeno zpomalený lymfatický systém pochopil, co po něm chceme, a odváděl to, co má, tam, kam má.

Fotografie před zahájením maderoterapie a po 10 ošetřeních