Novinky

17. října 2020

Dopřejte si Rebozo masáž

Jedinečná možnost v Plzni zažít Rebozo masáž. Tato masáž jemnou stimulací, houpavými pohyby a strečinkem krásně uvolní celé tělo, rozpohybuje páteř a pánev, pomáhá při bolestech hlavy, krční a bederní páteře. Výborná pro těhotné ženy ve formě Rebozo těhotenské masáže. Dále je možné si vybrat z Rebozo masáže nebo Rebozo uzavírací masáže.

Více informací zde.

16. června 2020

Nově v nabídce Reflexní terapie plosek nohou

Nově nabízím i Reflexní terapii plosek nohou 🙂 Tato účinná metoda je vhodná nejen pro milovníky masáže nohou, ale i pro ty, co chtějí podpořit své zdraví, pomoci tělu a spustit jeho samoléčebné a samoopravné procesy.

Více informací zde

29. prosince 2019

PF 2020

Přeji vám všem krásný nový rok 2020, mnoho zdraví, lásky, důvěry, optimismu, síly a víry v sebe sama. Ze srdce děkuji za Vaši přízeň, za krásná setkání, důvěru a sdílení. Těším se naviděnou u masáží a u šálku čaje 🙂

24. září 2019

Seminář pro ženy – Zastav se na dotek

Od září vedu seminář pro ženy Zastav se na dotek v Plzni na Zastávce 🙂 Cílem setkání je navázat kontakt sama se sebou a prohloubit vztah sama k sobě. Program setkání je vždy jiný, ale těšit se můžete na aktivní meditaci, tanec, uvolňující a prožitková cvičení, sdílení v kruhu žen, čímž navazujeme na tradici červených stanů.

Bližší informace a termín setkání najdete vždy v událostech na facebookové stránce Calente a v programu Zastávky Plzeň.

Těším se na Vás, milé ženy

3. června 2019

Přijďte se setkat na Love festivalu!

Letos prvně se zúčastním Love festivalu v Mlýnské strouze v Plzni, a to ve dnech 21. a 22. 6. 2019. Můžete se těšit na ochutnávku Ženské masáže Mohendžodáro či přímo na místě zažít Indickou antistresovou masáž hlavy.  Těším se na Vás!!

2. dubna 2019

Novinka – Senzitivní masáž pouze pro muže

Jak víte, nabízím Ženské masáže Mohendžodáro a mnohokrát se mi stalo, že muži byli zklamaní, že nenabízím žádnou alternativu pro ně. Přiznávám, i já sama jsem cítila jistou nevyváženost, a tak přichází s novinkou Senzitivní masáže pro muže, a mám obrovskou radost ♥ 🙂 Více info zde anebo přímo u mě!! Krásné jaro, moji milí!

31. ledna 2019

Pojďme si zpříjemnit čekání na první jarní den

Zima je v plném proudu. Pojďme spolu zahnat zimu a těžkou náladu masáží a vyhřátím se pod infralampou. Až do 20. března 2019, kdy začíná astronomické jaro, budou všechny masáže včetně výhodných balíčků a permanentek se slevou 10%!

 


27. listopadu 2018

Calente již i na Facebooku!

Calente má nově i stránku na Facebooku. Přes zprávy se můžete objednat, zeptat na cokoliv, či ohodnotit Váš zážitek z masáže


24. října 2018

První Mohendžodáro masáže v Plzni!

Exkluzivní komplexní péče pouze pro ženy! Napoj se na mystický tantrický rituál Mohendžodáro a probuď v sobě ženskou sílu!

Více informací zde.


9. října 2018

Nově v nabídce Celotělová lymfatická masáž

Ruční celotělová lymfatická masáž krásně povzbudí imunitní systém, zbaví pocitu těžkých nohou, účinně pomáhá při redukci celulitidy, detoxikaci organismu a jako prevence křečových žil. 

Více informací zde.