Rebozo LIGHT

Rebozo LIGHT je fyzická masáž za pomocí rebozo šátků. Jedná se o vědomou práci s tělem (bodywork), jejímž hlavním tématem je TOUHA PO ZMĚNĚ.

Bez ohledu na to, po jaké změně toužíš, můžeš ode mě a rebozo šátků čekat pochopení a podporu. Možná cítíš, že už nepotřebuješ některé části sebe sama, a nevíš, jak je propustit či transformovat. Možná se potřebuješ ponořit více do sebe. Možná se chceš propojit se svou moudrostí a sílou nebo si ujasnit vizi a záměr. Při masáži dochází k velkému vnitřnímu ztišení, které ti umožní zaslechnout odpovědi na tvé otázky. Během masáže ladím tvé tělo na sebeléčení, a to na fyzické, emoční i energetické úrovni. Dochází k utřídění toho, co je pro tebe užitečné a co ne, co je přirozeně tvé a co si do sebe přijala jako pravdu někoho jiného.

Téma změny můžeš mít předem jasné anebo se objeví samo při prvním setkání. Každé setkání jde hlouběji. Více se uvolňuješ, více se ztišuješ, více slyšíš vlastní moudrost těla, více se napojuješ na to, co je primárně tvoje. 

Propojuješ se s radostí, lehkostí a volností. 

K výraznému posunu doporučuji alespoň 5 masáží. 

Reference:

U Terezy jsem byla už několikrát. Šátky mi pomáhají nahlédnout do mých životních témat z jiných úhlů, dostat se do hloubky, zpracovat je a mám pak možnost v běžném životě jednat jinak – nově, s načerpanou moudrostí a více pravdě. Posouvají mě směrem k životu v mém plném potenciálu bez zátěže minulého. Ačkoliv to ze začátku nevypadá, má to sílu. Terka dokáže poskytnout také mnoho vhledů a má skvělé nacítění, které ji vede neomylně k místům, kde to tělo přesně potřebuje. Mohu vřele doporučit všem.“ Danuše Brabcová