Rebozo těhotenská masáž

Masáž probíhá za pomoci dlouhých šátků tzv. reboz (více o rebozu zde). V těhotenství potřebuješ jemnou a laskavou péči, při které se cítíš bezpečně i se svým miminkem. Houpání pomocí reboza, kolébání a jemný nenásilný strečink jsou skvělé na uvolnění napětí v celém těle, a to i v hlubokých děložních a pánevních vazech. Masáž ti dodá pocit lehkosti, napomáhá při otocích nohou, bolestech hlavy a šíje, bolestech v bedrech a uvolňuje SI skloubení a pánev. Během masáže celý trup a bříško relaxuje, rozšiřují se spodní žebra, rozvolňuje se bránice, prohlubuje se dech a vše pomalu měkne a rozestupuje se. Tím se vytváří více prostoru pro miminko, které si samo najde přirozenější polohu, která je příjemná i pro tebe.

Tato masáž také účinně energeticky otevírá tělo a připravuje ho na uvolnění během porodu.

Příklad: Pokud miminko nemá správnou pozici a je otočené svou páteří na páteř ženy, vytváří to velké nepohodlí pro ženu, které je provázeno často velkou bolestivostí zad a beder.

Během masáže se vyplavují hormony štěstí, dochází k celkové harmonizaci, zvnitřnění, zklidnění a k hlubšímu propojení a navnímání se na sebe a miminko.

Masáž si můžeš dopřát od ukončeného 3. měsíce těhotenství až do porodu.

Vzkazy:

„Masáž byla velice příjemná. Cítím, že mi povolila bolavá bedra a hlavně oblast mezi a pod lopatkami. Tereza se mi věnovala a poskytla mi mnoho užitečných informací, včetně toho, jak si sama zavinout bříško a ulehčit tak zádům. Děkuji.Kateřina (v 7. měsíci těhotenství)

 „To by měla zažít každá těhotná žena. Teeeda…za celou dobu těhotenství jsem si tak neodpočinula, jako tady. Bylo fakt cítit, jak se břicho rozestupuje a rozšiřuje, a jak se mi krásně uvolnily a protáhly strany trupu. A když jsi začala uvolňovat krk, vnímala jsem, jak se mi uvolňuje i pánev.“ Martina (v 8. měsíci těhotenství)