Ženské masáže Mohendžodáro

Ženské masáže Mohendžodáro jsou unikátním systémem v péči o tělo a duši ženy. Ukrývají v sobě prvky indických masáží, akupunktury, klasických masáží, ale zejména nesou v sobě hlubokou meditační podstatu. Ráda o nich říkám, že jsou úplně jiné než jakékoliv masáže, které žena předtím zažila, a mnoho mých klientek mi v tom dává za pravdu. Pro mě jsou naprosto jedinečné, protože přesahují.

Po fyzické stránce masáže pečují o pokožku, pohybový aparát, uvolňují svalové napětí, harmonizují hormonální systém, omlazují a vitalizují. Po psychické stránce poskytují podporu, rozmazlují, hýčkají, rozvíjejí ženské vlastnosti, laskavost k sobě samé a posilují pocit bezpečí. Pomáhají ženě ponořit se dovnitř a přijmout vše, co se uvnitř děje. Více a blíže se seznámit s účinky na psychiku ženy se můžete dočíst v mém článku zde.

Cílem není jen uvolnit tělo. Cílem je, aby se žena ponořila do sebe, do své pravdy, do své autenticity, do svého srdce, v bezpečí, v lásce a v důvěře.

Každá masáž je jiná a je věnována některé z indických bohyň. Podle nich jsou také pojmenované – Radharání, Párvatí, Lakšmí, Sarasvátí, Gájatrí (můžete si kliknout na jednotlivá jména a dočíst se, co Vás na vybrané masáži čeká). Každá z nich se soustředí a působí na jinou část těla a podporuje a probouzí jiný aspekt v ženě. Na základě Vašeho přání, intuice, vnitřního naladění a úvodního rozhovoru vybírám nejvhodnější masáž přesně pro Vás.

Vřele doporučuji si danou masáž několikrát zopakovat. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že každé následující ošetření prostupuje hlouběji s tím, jak pouštíme mysl a myšlenky, jak si dovolujeme „vypnout“, jak uvolňujeme uložený stres a prociťujeme pozornost a vědomé doteky masérky. Velice často se mi také stává, že žena první návštěvou otevře v sobě nějaké téma a po několika opakování masáže se jí vše poskládá do kompletního obrazu a ona dojde k nějakému hlubokému uvědomění.

Pro koho jsou masáže vhodné:

Pro všechny ženy, se kterými tyto masáže rezonují, lákají je, povzbuzují v nich zvědavost a možná zároveň i ostych, strach nebo i jiné pocity.

Co to je Mohendžodáro?

Ženské masáže Mohendžodáro navazují na tantra-jógu pro ženy s názvem Mohendžodáro, které založili Ing. Igor Samotný a MUDr. Monika Sičová. Mohendžodáro používá ženské meditace a prožitkové programy, také se navrací ke tradici a spiritualitě ženských rituálů, například pomocí cvičení jedinečných asán. Žena také objevuje v sobě různorodé ženské (i mužské) aspekty. Dívá se a zkoumá, jak se tyto aspekty projevují v jejím životě. Více si o Mohendžodáro, jednotlivých ásanách a účincích na ženské tělo můžete přečíst přímo na webových stránkách Mohendžodára http://mohendzodaro.cz/, nebo je můžeme probrat při osobním setkání.