Ženské masáže Mohendžodáro

Ženské masáže Mohendžodáro vytvářejí jedinečný systém v péči o tělo a duši ženy. Ukrývají v sobě prvky ajurvédy, indických masáží a meditační podstatu. Zároveň se při nich používá speciální podpůrná hudba vytvořená Ing. Igorem Samotným, zakladatelem Mohendžodára. Co je Mohendžodáro se můžete dočíst zde.

Po fyzické stránce masáže Mohendžodáro pečují o pokožku, pohybový aparát, uvolňují svalové napětí, harmonizují hormonální systém, omlazují a vitalizují. Po psychické stránce poskytují podporu, rozmazlují, hýčkají, rozvíjejí ženské vlastnosti a pocit bezpečí a pomáhají ženě ponořit se dovnitř a přijmout vše, co se uvnitř děje. Více a blíže se seznámit s účinky na psychiku ženy se můžete dočíst v mém článku zde.

Vřele doporučuji si danou masáž několikrát zopakovat v pravidelných intervalech. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že každé následující ošetření prostupuje hlouběji s tím, jak pouštíme mysl a myšlenky, jak si dovolujeme „vypnout“, jak uvolňujeme stres uložený v sobě a prociťujeme pozornost a vědomé doteky masérky.

Mezi ženské Harmonizační masáže Mohendžodáro patří masáž Radharání, masáž Párvatí a masáž Lakšmí. Na základě své intuice, vnitřního naladění a úvodního rozhovoru vybírám nejvhodnější harmonizační masáž přesně pro Vás.

Díky naladění, otevřenosti, komunikaci a laskavosti jsou tyto masáže vhodné i pro těhotné ženy ☺️ 💕

Igor Samotný, Michaela Samotná, Ženské masáže Mohendžodáro, www.mohendzodaro.eu, info@sugama.cz

Ženské masáže Mohendžodáro jsou součástí Tantra-jógy Mohendžodáro zakladatelů MUDr. Moniky Sičové a Ing. Igora Samotného