O mně

Vše začalo v roce 2016. Přihlásila jsem se po ročním váhání na Základní kurz Mohendžodáro s MUDr. Monikou Sičovou v Meditačním centru Lažánky. Od té doby jsem na své cestě k Vědomé ženě, ke svému ženství a ke své ženské síle. Cesta je to někdy lehká, jindy složitější, ale krásná.

Mohendžodáro mi od základů změnilo život. Více se soustředím na věci, které mám ráda. Ctím své pocity, hýčkám se a miluji sebe samu.  Díky tomu pak lásku a péči mohu darovat také ostatním. Ne protože musím, protože se to tak dělá a tak to má být, ale protože chci.

Zároveň jsem v Meditačním centru Lažánky poznala spoustu úžasných lidí. Pocítila, jak je krásné sdílet s ostatními smích, radost, slzy, smutek, rozmrzelost, vztek, tanec, prostě vše, co je v tu chvíli ve mě, bez předsudků a bez masek. Od roku 2017 jsem se také začala zabývat tantrou ve smíšených skupinách. Na začátku roku 2019 jsem dokončila čtvrtý stupeň Mohendžodára a v květnu téhož roku jsem dokončila výcvik Art of Being – Tělo, srdce, duše u Alana Lowena, který vřele doporučuji. V září 2019 jsem na stejném semináři asistovala.

Tyto setkání a zkušenosti mě dovedly ke kráse vědomého doteku a také ke zjištění, jak nám všem doteky vlastně chybí. Jak pouhým dotekem, tou přítomností, tou pozorností, otevíráme srdce a léčíme se…

A s tímto zjištěním jsem se vydala po profesní stránce za masážemi. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Sportovní a rekondiční masáž, kurz Indické antistresové masáže hlavy a do své praxe zahrnuji i speciální Ženské masáže Mohendžodáro, Celotělovou lymfatickou masáž a Reflexní terapii plosek nohou.

Podle mého názoru jsme v současné, prací a stresem zaplněné době zapomněli, jak důležité je milovat sám sebe, pečovat o sebe a dopřát si čas jen pro sebe. Když jsme odpočinutí a uvolnění můžeme poté lásku ze sebe dávat druhým a rozvíjet naše vztahy. Proto masíruji…abych pohladila, rozmazlila a povzbudila nejen Tělo, ale i Duši…

S láskou, Tereza