Lakšmí

Masáž Lakšmí je věnována bohyni bohatství a hojnosti. Působím na ženský aspekt Živitelky. Ženské bohatství je bohatství srdce. Mnoho žen je v oblasti srdce sevřených, neukazují své vnitřní světlo (z jakéhokoliv důvodu). V této masáži vedu ženu s důvěrou a s laskavostí  ke znovuobjevení sebe a svého vnitřního světla. Otevřené srdce k sobě přitahuje lásku, hojnost, jemnost a laskavost. Žena září. Její aurické pole je při pravidelné masáži obrovské. Stává se magnetickou. Žena objevuje, co jí je v životě prospěšné, co jí vyživuje a z tohoto naplnění sebe, pak může rozdávat druhým bez toho, aniž by jí to vyčerpávalo.

Tato masáž probouzí ženský pocit štěstí. Slouží k omlazování a zkrášlování, podporuje imunitu, působí na srdce, plíce a hormonální systém těla.

Řadím ji do intimnějších masáží, neboť se zaměřuje na hrudník a prsa. Doporučila bych každé ženě, aby si vyzkoušela vědomou masáž prsou od jiné ženy. Způsob doteku a jeho náboj je úplně jiný, než na jaký bývají ženy zvyklé od mužů či od svých dětí. Není tam v podtextu touha něco získat, ukořistit, dostat. Není to majetnický ani sexuální dotek. Vždy cítím hlubokou úctu, že mě žena pouští do této oblasti, a dbám na to, aby mezi námi byla vybudována důvěra ještě před masáží.

Zde jsem popsala vlastní zkušenost z masáže prsou. Obecněji si o ženských masáží Mohendžodáro si můžeš přečíst zde. Také jsem blíže popsala účinky těchto masáží na psychiku ženy na svém blogu. Tento článek si můžeš přečíst zde.

Celkové ošetření trvá zhruba 90 minut. Individuálně se může čas lišit, takže si určitě si vyhraď dostatek času, abys mohla nechat účinky masáže dosednout. Důležité je nikam po masáži nepospíchat.

Vzkazy od žen:

„To byla nejúžasnější masáž, jakou jsem kdy zažila. Velmi mi pomohla se dosytit, dovyživit. Dělám náročnou sociální práci a tato masáž mi dobila baterky. Díky za ní.“ – Michaela

„Dnes jsem byla u Terezky na ženské masáži Mohendžodáro Lakšmí. Nádhera. Čistota duše. Nedá se to vypovědět slovy. To musíte zažít.“ – Květa Vébrová

„Dopřát si masáž od Terezky není „luxus“ je to styl a nutnost! Děkuji za skvělé mohendžo i lymfo masáže.“ – Květa Brand