Radharání

Masáž Radharání je věnovaná bohyni krásy a přitažlivosti. Její jméno v překladu znamená “Královna daru krásy” a během masáže působím na aspekt Krásky. Tato masáž slouží především k psychickému uvolnění, aby se žena dokázala ponořit z hlavy a myšlenek do prožívání a uvolněnosti těla. Když v hlavě jedou neustále myšlenky, předsudky, názory, pochyby, jsme dost často křečovité a viditelně se to projevuje v obličeji, v zatnutí zubů a spodní čelisti.

V této masáži ošetřuji ruce, krk a hlavu. Je pro mě vždy nádherné pozorovat, jak ženy po této masáži vyzařují uvolněnost, mají spokojený úsměv, jejich pleť je vyhlazená a zrůžovělá jako po hlubokém občerstvujícím spánku, a jejich oči mají jiskru. 

Zároveň v této masáži povzbuzuji nervový a hormonální systém ženy a jeho řídicí funkce. Působím na důležité akupunkturní body pro celkový soulad orgánů a celého těla.

Obecněji si o ženských masáží Mohendžodáro si můžeš přečíst zde. Také jsem blíže popsala účinky těchto masáží na psychiku ženy na svém blogu. Tento článek si můžeš přečíst zde.

Celkové ošetření trvá zhruba 90 minut. Individuálně se může čas lišit, takže si určitě si vyhraď dostatek času, abys mohla nechat účinky masáže dosednout. Důležité je nikam po masáži nepospíchat.

Vzkazy od žen:

„Netuším, jak to děláš, ale pokaždé když jdu od tebe, tak mi muži otevírají dveře nebo mi dávají mi přednost…“ – Martina

„Děkuji, Terko, za úžasný zážitek Mohendžodáro masáže. Musím říct, že to byla fakt megapecka :-). Tak ženské, tak jemné, tak vyživující. Cítila jsem se jako opečovávaná Bohyně a jen jsem si tajně přála, ať to nikdy neskončí :-). Navíc s Tebou vím, že jsem v naprostém bezpečí a můžu se Ti plně odevzdat a užít si krásný, hluboký zážitek. To vše díky Tobě – ženě, která  je naplněná klidem a vlídnou moudrostí a která svou práci dělá srdcem. A to je prostě znát. Ráda zase přijdu. “  – Saša Němcová