Rebozo relax

Rebozo relaxace je technika, která jemnou stimulací a pohybem uvolňuje celou páteř, žebra, pánev, SI skloubení (skloubení pánve a křížové kosti) a kyčle. Oživují se svaly, vazy a fascie v celém těle. Rebozo je tradiční dlouhý mexický šátek, s jehož pomocí houpu vaším tělem a pracuji s jeho váhou.

Houpavý pohyb účinně uvolňuje ztuhlost i v hlubokých svalech, v bránici (zlepšení a prohloubení dechu) a v oblasti pánevního dna (prokrvení, oživení, detoxikace pánve – důležitá součást při problémech s menstruací).

Houpavý pohyb pracuje s naším tekutinovým tělem (vodou v těle). Naše vnitřní vody jsou největšími léčiteli, neboť omývají každou jednotlivou buňku a od každé dostávají informaci, co je potřeba. Rebozo jemně rozhýbává tuto vodu a umožňuje jí prostoupit i do míst, kde je nějaká stagnace nebo bolest. Díky tomu se toto místo může začít léčit dle aktuální moudrosti vašeho vlastního těla. Působením na tekutinové tělo se harmonizuje i lymfatický a oběhový systém a celková vitalita a proudění životní energie.

Celkové ošetření včetně sdílení trvá zhruba 90 min., cena 1250 Kč