Párvatí

Masáž bohyně Párvatí povzbuzuje v ženě sebelásku a radost ze života, podporuje prožívání těla, vnitřní oheň, naleznutí své vášně, sexualitu, smyslnost, rozpouští strachy, úzkosti, pocity nepřijetí a pocity viny.

Párvatí je bohyně hor, bohyně vrcholů a v této masáži harmonizujeme s její pomocí aspekt Milenky. Její manžel, bůh Šiva, často podléhá její kráse a smyslnosti a spočívá s ní v náruživém dlouhém objetí (jsou spolu takto zpodobňováni i v indických chrámech.)

Při této masáži ošetřuji záda a krk, neboť po páteři směrem k hlavě stoupá sexuální životadárná energie. Povzbuzuji v ženě uvolnění, ochotu dovolit si prožívat krásné věci v životě. Soustředím se na rozpuštění nashromážděných stresů. Masážní tahy pomáhají ledvinám a centrální nervové soustavě. Ženy často vnímají během i po masáži vnitřní chvění, jakoby jim tělem projížděly příjemné elektrické vzruchy.

Obecněji si o ženských masáží Mohendžodáro si můžeš přečíst zde. Také jsem blíže popsala účinky těchto masáží na psychiku ženy na svém blogu. Tento článek si můžeš přečíst zde.

Celkové ošetření trvá zhruba 90 minut. Individuálně se může čas lišit, takže si určitě si vyhraď dostatek času, abys mohla nechat účinky masáže dosednout. Důležité je nikam po masáži nepospíchat.

Vzkazy od žen:

„Když chcete víc, než „jen masáž.“ – Renáta Kadlecová

„Děkuji Tereze za úžasné masáže, které rozhodně doporučuji, pokud hledáte něco víc než jen sportovní protřesení svalů. Prostřednictvím jejích dlaní se mě vždy dotkne život a láska.“ – Světluška Mája

„Po této masáži bylo milování s partnerem obzvlášť krásné a takové jiné.“ – Zdeňka

„Díky pomalosti tahů jsem měla možnost si uvědomit součet jednotlivých menších pocitů a emocí, které se u mě nakonec projeví jako výbuch vzteku. To bylo pro mě hodně zajímavé a přelomové.“ Šárka